Evden Eve Nakliyat

Paketleme servisimiz ev eşyası, kişisel eşya, sergi malzemesi, sanat eserleri ve diğer özel itina isteyen eşyaların ambalajlanması ve taşınmasında uzmanlaşmıştır.

Temiz, sağlam ve eşyanın cinsine ve hassasiyetine göre değişik ebat ve standartlar da ambalaj kutusu ve malzemesi kullanılmaktadır. Eşyanın sevkiyat şekline (kara - deniz - hava nakliyesi) ve gideceği ülke koşullarına göre ambalaj / tahta sandıklama yapılmaktadır.

Ofis Taşımacılığı

Öncelikle ofis taşımacılığı için nakliye uzmanımız gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır.

Taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri olması için şarjlı montaj-demontaj aletleri kullanılmaktadır. Tüm ofis eşyaları avrupadan ithal pet garft kağıtlara sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Koli üzerine oda sahibinin, odanın ve bölümün ismi yazılır.

Taşman ofisi sigortaya tabi tutar ve olası bir hasar durumunda taşman ofis, Firmamız ve sigorta acentası tarafından sonuçlandırılır.

Lojistik

Maliyetlerin arttığı, müşterilerin performans ve fiyat açısından daha yüksek beklentiler içine girdiği yeni iş düzeninde verimlilik için çabuk ve doğru kararlar verebilmek, günümüzde önemini çok daha fazla artıran bir olgu olarak belirginleşti.

Kurumlar ve hizmet sağlayanlar bu hedefe ulaşmak için tedarik ve talep zincirleri boyunca entegrasyon yeteneklerini irdelerken, bu kavramın yeni ve farklı bir boyut kazandığının farkına vardılar. Günümüzde entegre lojistik, taşmacılık, gümrükleme ve depolama gibi ardı sıra gelen birkaç lojistik faaliyeti yürütebilmenin çok ötesinde bir ihtiyacı tanımlar hale geldi. Karar süreçlerini destekleyecek verilerin kurumlar arasında pürüzsüz alışverişi, ardışık faaliyetlerini birbirlerini örselemeden optimize edilmesi, zincir üzerindeki oyuncuların, lojistik faaliyetleri kadar iş sistemlerinin de birbirine entegre olması ve entegrasyonun süreçlerdeki fazlalık ve verimsizlikleri ortadan kaldırması gibi kavramlar, Lojistik hizmet sağlayıcılardan beklenen beceriler haline geldi.

Teknolojik olanakları, yalın kavramları ve lider düşünceleri dikkate alan ATLI NAKLİYAT' ta; entegre lojistik kapsamında müşteri, tedarikçi ve hizmet sağlayıcıların görgü ve becerilerini bir araya getirecek, bu sayede süreçler arası bağlantıları kuracak modern bir yaklaşımı benimsiyoruz. Bu yaklaşımla ürettiğimiz çözümlerde işlevsellik (yalınlık ve parçaların birbirine uyumu), verimlilik (otomasyon seviyesi ve katma değer) ve sürdürülebilirlik (düşük risk ve bakım maliyeti), anahtar kavramlar olarak öne çıkıyor.

Yıllardır sunduğumuz geleneksel entegre lojistik hizmetlerimizi bu vizyonla yeniden yorumlayarak, birçok lojistik faaliyetin tek bir çatı altında toplanması, işlerin tek bir elden yönetilmesi ve müşterilerin idari iş yüklerinin azaltılması gibi alışılmış faydalara yüksek katma değerli yenilerini ekledik. Ortak sistem tasarımı, müşteri veya tedarikçi sistemlerinin istendiğinde ATLI NAKLİYAT tarafından geliştirilmesi, süreçlerin yalınlaştırılması ve yüksek izlenebilirlik sağlanması, entegre lojistik çözümlerimizle müşterilerimize sunduğumuz yeni avantajlarımız.

Bu yeni entegrasyon anlayışımızla çok çeşitli lojistik faaliyetlere ve coğrafyalara sahip veya faaliyetlerinin önemli bir kısmını dış kaynak kullanarak yürüten kurumlara önemli faydalar sağlamayı başardık. Bunun yanı sıra, kendi işlerine odaklanmayı isteyen, ana işleri haricindeki tüm lojistik faaliyetlerini tek elde toplamayı hedefleyen daha küçük ölçekli firmalar için de kayda değer bir alternatif oluşturduk.

Amacımız, bu alandaki düşünce liderliğimizi yeni teknolojiler ve kavramlar ile devam ettirerek, oluşturduğumuz bilgi-beceri ve iş tecrübelerimizi müşterilerimiz ile paylaşmak ve büyümelerine yardımcı olmaktır.

Paketleme

Paketleme elemanlarımız ev eşyası, kişisel eşya, sanat eserleri ve diğer özel itina isteyen eşyaların ambalajlanması ve taşınmasında uzmanlaşmıştır.

Temiz, sağlam ve eşyanın cinsine ve hassasiyetine göre değişik ebat ve standartlar da ambalaj kutusu ve malzemesi kullanılmaktadır.

Depolama

ATLI Nakliyat müşterilerine büyük olmak değil,güvenilir olmak kaliteli hizmet sunmayı ana hedefi olarak görmektedir.

Müşteri beklentilerine en hızlı şekilde ve taahhütlerini en hızlı şekilde yerine getirmesine ve müşteri sorunlarına anında çözüm üretilmesi.

İletişim

  Osmanli Caddesi No: 13/4 Balgat Mahallesi Çankaya / ANKARA

 info@atlinakliyat.com.tr

 0 312 473 81 83

 0 312 473 81 85

 www.atlinakliyat.com.tr