Kurumun Mesajı

20 yıllık deneyim ve başarılarımızın verdiği güvenle, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan hizmet anlayışımızla, en büyük değer olan insan kaynağımıza ve çağın gerektirdiği teknolojik altyapıya yatırımlar yaparak hizmet çeşitliliğimizi ve ağımızı sürekli genişletiyoruz.

ATLI NAKLİYAT olarak gücümüzü müşterilerimizin hizmet anlayışımıza duydukları güvenden aldığımızı biliyoruz. Geçmişte olduğu gibi bugün de standart taşımacılık anlayışının ötesinde daha zor ve karmaşık operasyonlar için lojistik çözüm arayışında iş ve çözüm ortağı olmayı sürdürüyoruz.

Bugün, ulaşmış olduğumuz, müşterilerine kendi pazarlarında rekabet olanağı veren, katma değer yaratan entegre çözümlerle gerçek anlamda çağdaş lojistik hizmet üreten bir kurum olma konumumuzdan dolayı gururluyuz. Ancak geldiğimiz noktayı, mükemmeli yakalamak hedefimizin bir gereği olarak benimsiyor, çalışmalarımızı her gün yeni bir gündür felsefesinin inancıyla dur-durak vermeden sürdürüyoruz.

Ancak son yıllarda ülkemizde moda haline gelen taklitçilik furyasından biz de nasibimizi almış bulunuyoruz. Ailemizle uzaktan yakından hiçbir ilgisi olmayan birtakım insanlar, firmamızın ismini kullanarak siz değerli müşterilerimize ve eşyalarınıza zarar vermektedirler. Bu kişilere dikkat edilmesi hususunu hatırlatmayı bir görev olarak kabul edip imajımızın bütünlüğünü sağlayacak bir çalışma içerisinde sizlere hizmet verebilmemiz için firmamızla çalışmanız dileği ile sizleri bekliyoruz.

Vizyon  • Evden Eve Nakliyat ve Lojistik faaliyetlerde bireysel müşterilerimizin her zaman en yakın çözüm ortağı olmak.

Müşteri Memnuniyeti

ATLI Nakliyat müşterilerine büyük olmak değil,güvenilir olmak kaliteli hizmet sunmayı ana hedefi olarak görmektedir.

Müşteri beklentilerine en hızlı şekilde ve taahhütlerini en hızlı şekilde yerine getirmesine ve müşteri sorunlarına anında çözüm üretilmesi.

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Vizyonumuz

Açıklık, ekip çalışması, girişimcilik ve yaratıcılığı destekleyerek, Atlı Nakliyat’ı çalışmak için en çok tercih edilen ve çalışanlarının gerçekten mutlu olduğu bir şirket haline getirmek ve bunu sürekli kılmaktır.

İnsan Kaynakları Misyonumuz

Güvenilir ve dürüst, iç ve dış müşteri duyarlılığına, takım ruhu, dayanışma ve özgüvene sahip, yenilikçi, dinamik, yaratıcı çalışanların şirket vizyonuna ulaşmada ortak bir bakış açısı kazanmalarını sağlamak ve Atlı Nakliyat iş süreçleri ile bir bütünlük oluşturarak tüm iş yapış şekillerinde farklılaşma yaratmak.

İnsan Kaynaklarına Bakışımız

ATLI Nakliyat İnsan Kaynakları politikasının ana yaklaşımı firma ortak inanç ve değerleri doğrultusunda, firma gelişimini ve ilerlemesini sürekli kılmak için, bütün çalışanlarımızı nitelikleri ve becerileri açısından desteklemek, onların, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı hedefleyerek kendilerini geliştirip yenilemelerini sağlamaktır.

Amacımız, çalışanlarımızı lojistik sektörünün sürekli değiştiği bir ortamda, karşılaştığı olayları çok boyutlu olarak ele alabilen, gelişmenin gerektirdiği çözümleri üretebilen, çağdaş yönetici ve idareciler olarak daha üst görevlere hazırlamak ve onlara kariyer aşamaların gerektirdiği bilgi ve becerileri kazandırmaktır.

Referanslar

Referans listemizin devamı ve referans mektupları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


T.C. ZİRAAT BANKASI

TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI

YAPI KREDİ BANKASI

İŞ BANKASI

AKBANK

ŞEKERBANK

KOÇBANK

ARÇELİK

COCA COLA

FM MÜMESSİLİK

METROGROSS MARKET

YIMKA

YİBİTAŞ

KARE DIŞ TİCARET

ECZACIBAŞI İLAÇ PAZARLAMA A.Ş.

GARANTİ BANKASI

BAYER

GLAXO SMITH

LAZO CHRISTORER

AVENTIS

SARANO

LUNDBECK İLAÇ

KUVEYT TÜRK

RENAULT

SAMSUNG

TURKCELL

P.G (PROCTOR & GAMBLE)

UNILEVER

ECZACIBAŞI

KRAFTSA

RÖNESANS HOLDİNG

ENERJİSA ENERJİ ÜRETİM

VOTORANTİM ÇİMENTO

SİNPAŞ GYO

İletişim

  Osmanli Caddesi No: 13/4 Balgat Mahallesi Çankaya / ANKARA

 info@atlinakliyat.com.tr

 0 312 473 81 83

 0 312 473 81 85

 www.atlinakliyat.com.tr